Kursy

Akademia HOME CREATIONS - kompleksowy kurs aranżacji wnętrz

40
kurs nie jest
obecnie w sprzedaży

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:

3690.00 PLN

 


OPINIE NT. POPRZEDNIEJ EDYCJI:

"

Ten kurs iest wart kazdei ztotówki na niego wydanej.
Wiedzy jest ogrom ale przekazywana jest w tak przystepny sposób ze sama wchodzi do gtowy i zastanawiasz sie dlaczego nikt wcześniej nie powiedzial tego tak logicznie?! A do tego ten kurs jest poprostu bardzo fajny. Po kazdym wykradzie czujesz sie jakbys obeirzata kolejny odcinek najlepszego serialu i chcesz juz zaczynać nastepny, żeby dowiedzieć się, co będzie dalej. Polecam wszystkim!

 

Magda, jestem w trakcie tego kursu i długo czekałam, aż coś z tak duuużą dawką wiedzy pojawi sie na rynku.
Tu tzw. "mieska" jest bardzo dużo, dlatego jest warty każdej wydanej ztotówki.
Długo sie wahałam, bo w dobie wszdchobecnych ebooków masz wrażenie, że każdy chce Ci cos sprzedać, niekoniecznie warte sowojej ceny. Ale to jest zupetnie inny produkt-uczciwy. Dzięki.

 

Ja tez uwielbiam Twój kurs. I byłam na innych ale Twój byt najlepszy, włozyłaś w niego serducho i podzieliłaś sie z nami wiedzą nie patrząc na czas czy fakt że może wasnie uczysz przyszłą konkurencję.

 

Cała konstrukcia kursu Akademia Home Creations jest spójna i przemyślana.
Prowadzi od zagadnień ogólnych, nad którymi warto sie pochylić, planujac budowę lub remont, do bardzo szczegółowych przyktadów konkretnych produktów, którymi można udekorować swoje wnętrze.

"

 

Akademia HOME CREATIONS

 

Ten kurs pomoże Wam zdefiniować swój styl, zrozumieć co do niego pasuje, poznać aspekty techniczne różnych rozwiązań, pozwoli uniknąć błędów i zaoszczędzić pieniądze.

 

KURS ROZPOCZNIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 27.03.2023

Wykłady na żywo odbywać będą się w każdy poniedziałek, środę i piątek
o godzinie 19:00
Nagrania z webinarów plus materiały pomocnicze publikowane bedą
następnego dnia o godzinie 10:00
_________

Dodatkowo wszyscy uczestnicy pełnego kursu Akademia HOME CREATIONS po każdym webinarze będą mieli możliwość uczestniczenia w godzinnym czacie ze mną na zamkniętej grupie na Facebooku. Z tych dyskusji wyłaniać będę jeden ciekawy case w tematyce nawiazującej do przeprowadzonych lekcji w danym tygodniu i w niedzielę o 19:00 będzimy spotykać się na dodatkowym webinarze pt. "STUDIUM PRZYPADKU", na którym będzimy omawiać wybrany problem, wspólnie uczyć się na naszych błędach oraz szukać dogodnych rozwiazań. W taki sposób można nauczyć sie najwięcej!

Przed każdym webinarem uczestnicy otrzymają indywidualny link z zaproszeniem do pokoju webinarowego.

Listę tematów z podziałem na moduły znajdziesz po prawej stronie w liście rozwijllnej. Dostep do lekcji będzie odblokowywany wg poniższego harmonogramu.

Kurs potrwa do 18.06.2023, ale materiały opublikowane na platformie będę dostępne przez rok od daty zakupu kursu.

Do zobaczenia na wykładach heart
Magda

 

PS Zastrzegam sobie prawo do odwołania kursu w przypadku zbyt malego zainteresowania odbiorców i zbyt niskiej sprzedaży - o takim fakcie zostaniesz poinformowana/y w osobnym mailu a koszty kursu w całości zostaną niezwłocznie zwrócone na Twoje konto.
W przypadku zaistniałych nie z mojej winy przyczyn losowych jako organizator kursu zastrzegam sobie także prawo do zmian w harmonogramie - o czym również zostaniesz poinformowana/y mailowo.

 

plan wykładów:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję