e-booki

Wyzwanie: Lepsze Proporcje Wnętrza

10
kurs nie jest
obecnie w sprzedaży

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:

690.00 PLN


 

Wyzwanie: 
LEPSZE PROPORCJE WNĘTRZA
 

 

Gwaranuje obszerne omówienie zagadnienia proporcji wnętrza, w tym proporcji samego pomieszczenia i jego aranżacji, proporcji kolorystycznych oraz proporcji w stylizacji wnętrz.

E-BOOK ZOSTANIE UDOSTĘPNIONY W PONIEDZIAŁEK 11.09.2023

PIERWSZE SPOTKANIE NA ŻYWO ODBĘDZIE SIĘ RÓWNIEŻ W PONIEDZIAŁEK 11.09.2023

Webinary online odbywać będą się w każdy poniedziałek, środę i piątek
o godzinie 19:00
Nagrania z webinarów plus materiały pomocnicze publikowane bedą
następnego dnia o godzinie 10:00
_________

Dodatkowo wszyscy uczestnicy WYZWANIA po każdym webinarze będą mieli możliwość uczestniczenia w godzinnym czacie ze mną na zamkniętej grupie na Facebooku.
Tematy do "STUDIUM PRZYPADKU" również będą zgłaszane na grupie na Facebooku - spośród zgłoszeń wybierać będę 2-3 ciekawe przypadki, które będzimy omawiać podczas środowych i piątkowych webinarów, wspólnie będziemy uczyć się na naszych błędach oraz szukać dogodnych rozwiazań. W taki sposób można nauczyć sie najwięcej!

Przed każdym webinarem uczestnicy otrzymają indywidualny link z zaproszeniem do pokoju webinarowego.

Listę tematów z podziałem na moduły znajdziesz po prawej stronie w liście rozwijllnej. Dostep do lekcji będzie odblokowywany wg poniższego harmonogramu:

12.09. (wtorek) - LEKCJA 1
14.09. (czwartek) - Studium przypadku vol. 1
16.09. (sobota) - Studium przypadku vol. 2
19.09. (wtorek) - LEKCJA 2
21.09. (czwartek) - Studium przypadku vol. 3
23.09. (sobota) - Studium przypadku vol. 4
26.09. (wtorek) - LEKCJA 3
28.09. (czwartek) - Studium przypadku vol. 5
30.09. (sobota) - Studium przypadku vol. 6

Materiały opublikowane na platformie będę dostępne przez 3 miesiace od daty zakupu wyzwania.

Do zobaczenia na webinarach heart
Magda

 

PS Zastrzegam sobie prawo do odwołania kursu w przypadku zbyt malego zainteresowania odbiorców i zbyt niskiej sprzedaży - o takim fakcie zostaniesz poinformowana/y w osobnym mailu a koszty kursu w całości zostaną niezwłocznie zwrócone na Twoje konto.
W przypadku zaistniałych nie z mojej winy przyczyn losowych jako organizator kursu zastrzegam sobie także prawo do zmian w harmonogramie - o czym również zostaniesz poinformowana/y mailowo.

 

 

OPINIE NT. POPRZEDNIEJ EDYCJI:

"

Ten kurs iest wart kazdei ztotówki na niego wydanej.
Wiedzy jest ogrom ale przekazywana jest w tak przystepny sposób ze sama wchodzi do gtowy i zastanawiasz sie dlaczego nikt wcześniej nie powiedzial tego tak logicznie?! A do tego ten kurs jest poprostu bardzo fajny. Po kazdym wykradzie czujesz sie jakbys obeirzata kolejny odcinek najlepszego serialu i chcesz juz zaczynać nastepny, żeby dowiedzieć się, co będzie dalej. Polecam wszystkim!

 

Magda, jestem w trakcie tego kursu i długo czekałam, aż coś z tak duuużą dawką wiedzy pojawi sie na rynku.
Tu tzw. "mieska" jest bardzo dużo, dlatego jest warty każdej wydanej ztotówki.
Długo sie wahałam, bo w dobie wszdchobecnych ebooków masz wrażenie, że każdy chce Ci cos sprzedać, niekoniecznie warte sowojej ceny. Ale to jest zupetnie inny produkt-uczciwy. Dzięki.

 

Ja tez uwielbiam Twój kurs. I byłam na innych ale Twój byt najlepszy, włozyłaś w niego serducho i podzieliłaś sie z nami wiedzą nie patrząc na czas czy fakt że może wasnie uczysz przyszłą konkurencję.

 

Cała konstrukcia kursu Akademia Home Creations jest spójna i przemyślana.
Prowadzi od zagadnień ogólnych, nad którymi warto sie pochylić, planujac budowę lub remont, do bardzo szczegółowych przyktadów konkretnych produktów, którymi można udekorować swoje wnętrze.

"

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję