Kursy

Akademia HOME CREATIONS - Moduł 2. Wygodny i piękny dom

10
kurs nie jest
obecnie w sprzedaży

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:

990.00 PLN
 

Akademia HOME CREATIONS
MODUŁ 2 | WYGODNY I PIĘKNY DOM

 

Ten kurs to 10 wykładów, które pomogą Ci rozplanować idealny układ funkcjonalny swojego nowego domu lub mieszkania. Dzięki niemu masz szansę uniknąć licznych wpadek, których naprawianie mogłoby słono kosztować, albo które potem denerwowałyby Cię przez lata. Wspólnie urządzimy Twoją łazienkę i kuchnię - podpowiem, których trendów unikać, których razem nie łączyć, a które rozwiązania będą ponadczasowe.

 

 

DOSTĘP DO PIERWSZEJ LEKCJI OTRZYMASZ NATYCHMIAST PO OPŁACENIU KURSU

Każdego następnego dnia ukaże się kolejna lekcja
_________

Listę tematów znajdziesz na górze po prawej stronie. Dostęp do lekcji będzie odblokowywany wg podanej kolejności.
Dostęp do platformy i wszystkich materiałów na niej zawartych jest przez rok od daty zakupu kursu.

Do zobaczenia na wykładach heart
Magda

 

PS Zastrzegam sobie prawo do odwołania kursu w przypadku zbyt malego zainteresowania odbiorców i zbyt niskiej sprzedaży - o takim fakcie zostaniesz poinformowana/y w osobnym mailu a koszty kursu w całości zostaną niezwłocznie zwrócone na Twoje konto.
W przypadku zaistniałych nie z mojej winy przyczyn losowych jako organizator kursu zastrzegam sobie także prawo do zmian w harmonogramie - o czym również zostaniesz poinformowana/y mailowo.

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję