Kursy

Akademia HOME CREATIONS - pełny kurs - semestr letni

40
kurs nie jest
obecnie w sprzedaży

 

 

 
 

 

Akademia HOME CREATIONS
 

Ten kurs pomoże Wam zdefiniować swój styl, zrozumieć co do niego pasuje, poznać aspekty techniczne różnych rozwiązań, pozwoli uniknąć błędów i zaoszczędzić pieniądze.

 

DOSTĘP DO PIERWSZEJ LEKCJI OTRZYMASZ NATYCHMIAST PO OPŁACENIU KURSU

Każdego następnego dnia ukaże się kolejna lekcja
_________

Listę tematów z podziałem na moduły znajdziesz po prawej stronie w liście rozwijllnej. Dostep do lekcji będzie odblokowywany wg podanej kolejności.

KURS ZAKUPIONY W DNIACH 12-31. MAJA 2022 umożliwia dołączenie do zamkniętej grupy na Facebooku oraz wzięcie udziału w dodatkowych webinarach na żywo z cyklu STUDIUM PRZYPADKU, gdzie będą omawiane wnętrza i problemy uczestników kursu.
Dla osób, które zakupią kurs po maju, nagrania ze studium przypadku bedą dostępne, ale już udział w nich będzie niemożliwy. Nie otrzymają także dostępu do grupy facebookowej.

Lekcje podstawowych modułów plus materiały pomocnicze będą pojedynczo publikowane przez kolejne 30 dni (jeden wykład jednego dnia).
Dostęp do platformy i wszystkich materiałów na niej zawartych jest przez rok od daty zakupu kursu.

Do zobaczenia na wykładach heart
Magda

 

PS Zastrzegam sobie prawo do odwołania kursu w przypadku zbyt malego zainteresowania odbiorców i zbyt niskiej sprzedaży - o takim fakcie zostaniesz poinformowana/y w osobnym mailu a koszty kursu w całości zostaną niezwłocznie zwrócone na Twoje konto.
W przypadku zaistniałych nie z mojej winy przyczyn losowych jako organizator kursu zastrzegam sobie także prawo do zmian w harmonogramie - o czym również zostaniesz poinformowana/y mailowo.

 
 

plan wykładów:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję